Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

Maskotki firmowe, czyli kret Volkswagen

,

na przykład kret,

jako przyczynek do rozważań o wyborze .

Czy zastanawialiście się Państwo, w jaki sposób przebiega proces decyzyjny osoby lub osób odpowiedzialnych w firmie za wprowadzenie do firmy jej nowego pluszowego przedstawiciela?

Reklamowe-24 Maskotki reklamowe kret Volkswagen

Przy założeniu, że firma zainteresowana jest wykreowaniem wizerunku, by , od zawsze i już na zawsze kojarzyły się tylko z nią.

Najczęściej odbywa się to w taki sposób, że pracownik reprezentujący zamawia z chińskiego katalogu taniego pluszaka i zleci ozdobienie go logo swojej firmy.

Takie

maskotki firmowe

nigdy nie będą unikalne i mogą występować również w „barwach” innego, nierzadko konkurencyjnego przedsiębiorstwa lub instytucji. Dzieci w Chinach zarobią na miseczkę ryżu, szef będzie zachwycony i można będzie wrócić do oglądania obrazków na stronach internetowych.

Takie rozwiązanie, choć z pozoru właściwe, rozsądne i ekonomicznie uzasadnione, może być obarczone jednak pewnym ryzykiem. Bo z niemal stu procentową pewnością należy przyjąć, że nadejdzie dzień, np. za dwa, trzy lata, gdy pozostanie rozpaczliwe poszukiwanie firmy, która będzie w stanie zaoferować identyczny model w podobnej cenie.

 Reklamowe-24 Maskotki reklamowe kret Volkswagen

Gdy okaże się również, że o terminie najpopularniejszym w branży reklamowej, czyli „na wczoraj” można tylko pomarzyć, a poszukiwanego modelu nigdy się już nie znajdzie, to pozostaje dylemat, czy zmieniać firmowe na kolejne, aktualnie promowne propozycje katalogowe? Chyba nielogiczne, zwłaszcza, że po kilku latach taka sytuacja, znów się może powtórzyć?

A może jednak kierując się zasadami logiki, dokonując prawidłowych kryteriów wyboru i korzystając z poprawnego rozumowania oraz uznanych za prawdziwe aksjomatów, należy podjąć jedyną racjonalną decyzję i korzystając z usług firmy, której specjalizacja, to od projektu do produkcji, stworzyć unikalne , zawsze powtarzalne, takie same i w takiej samej kolorystyce. Czyli niezmienne. Zawsze i w każdych okolicznościach.

Czyli prawdziwe

.

 Reklamowe-24 Maskotki reklamowe kret Volkswagen

Choćby taką, jak maskotki reklamowe kret wykonane dla jednego z dystrybutorów samochodów marki , których wizerunki posłużyły do ilustrowania tego artykułu.   z logiem koncernu w modnych ogrodniczkach mogą stanowić odniesienie do popularnej kreskówki. I wywoływać pozytywne emocje. Bo przecież każdy kontakt z wesołym kretem zwiastuje nie tylko świetną zabawę. Kret uczy również szlachetności, pokazuje jak pozyskać nowych przyjaciół oraz pomaga w potrzebie innym.

Czyż można zatem wymarzyć sobie lepszą promocję marki oraz budowanie zaufania klientów do samochodów, które choć od lat popularne w Polsce, stale muszą konkurować z ofertą innych koncernów motoryzacyjnych.

1 do wpisu “Maskotki firmowe, czyli kret Volkswagen”


  1. Rio napisał(a):

    Średnio przystojni goście;) Takie trochę pwazyote te pyszczydła. Jeśli chodzi o maskotki to wolę zwierzęta. Tylko jakie mogłoby reprezentować Polskę hmm. Może mole i na serio, to całkiem całkiem te ludziki. Masz nosa do wyławiania ciekawych rzeczy, jeśli chodzi o design.PozdrawiamZostaw odpowiedź