Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

Maskotki reklamowe ornitologiczne, czyli ptak Billbird

Reklamowe-24 maskotki reklamowe ptak Billbird.pl,

to zaiste genialne, choć trzeba przyznać, że nie do końca uświadomione i wykorzystywane z pełną premedytacją we współczesnym polskim marketingu, medium. A wszak , to przede wszystkim weseli, nierzadko ukochani bohaterowie, których postaci można wykorzystywać nie tylko w bezpośredniej promocji, ale przede wszystkim przy budowaniu tożsamość marki w nowym medium, jakim są tzw. social media.

Reklamowe-24 maskotki reklamowe ptak Billbird.pl

W taki przypadku

stają się jednocześnie niezwykle silnym czynnikiem w okazywaniu lojalności wobec marki, zwłaszcza na rynku, gdzie grupę docelową stanowią dzieci, młodzież, a także, choć w nieco mniejszym zakresie, osoby w średnim wieku. Bo młodzi ludzie, którzy doskonale znajdują się w środowisku internetowym, lubią wszelkie nowości, umieją się doskonale bawić, stanowią wręcz niewyczerpaną kopalnię pomysłów, a ich kreatywność sprawia, że

nigdy nie umierając, stanowią niezwykle istotną zachętę do podejmowania decyzji zakupowych.

Firmy, które nie odwracając się nowości, nieustannie poszukują wszelkich rozwiązań reklamowych i marketingowych, z pewnością powinny wykorzystywać także social media do promowania swej marki, posługując się jednocześnie obrandowanymi maskotkami reklamowymi.

Można by zapytać, czy ten typ promocji jest przydatny i wartościowy?

Wszelkie odpowiedzi na tak zadane pytanie mogą być tylko twierdzące i pozytywne, wszak właściwie opracowane i prezentujące istotne wartości dla firmy, swoiste

Reklamowe-24 maskotki reklamowe ptak Billbird.pl

,

czyli,

wcielają się postać swoistego rzecznika firmy, jednocześnie promującego jej produkty lub usługi. Inne zalety, jakimi obdarzone są , to przede wszystkim nieustanna i niczym nieograniczona chęć do pracy – 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, w trakcie 52 tygodni i, co oczywiste, 365 dni w roku.

,

po wyprodukowaniu i przekazaniu posiadaczowi, nie wymagają angażowania do ich właściwego funkcjonowania jakichkolwiek środków finansowych, nie potrzebują organizacji, nieraz kosztownych spotkań, czy posiłków biznesowych, nie trzeba dla nich utrzymywać środków transportu, czy organizować spotkań z mediami lub konferencji prasowych.

Reklamowe-24 maskotki reklamowe ptak Billbird.pl

A ponadto, co nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości, że , nie tylko, co najważniejsze przynoszą korzyści, ale ponadto są po prostu urocze i sympatyczne, czego przykładem jest choćby .

Dane wpisu

Data
28 lipca 2013

Autor
reklamowe-24

Kategoria

Zostaw odpowiedź