Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

Maskotki reklamowe dla geniuszy, czyli smok EUgeniusz

Reklamowe-24 maskotki reklamowe smok EUgeniusz

Wraz z rozwojem rynku reklamowego, niemal z dnia na dzień powstaje nieskończenie wiele firm, zwących się najczęściej, jako agencje reklamowe full service, w których ofercie znajdują się między innymi

.

Próg obecności takiej firmy na rynku wydaje się relatywnie niewielki, ot  małe biuro, strona internetowa z ofertą kilku wiodących (choć identycznych w wyglądzie i asortymentowo) na rynku katalogów, zawierających między innymi .

Reklamowe-24 maskotki reklamowe smok EUgeniusz

I gdy wydaje się, że to wszystko, firma gotowa jest do pracy, a jej oferta, zawierająca między innymi także tego typu , jak   () jest kompletna i wystarczająca, pozostaje pewien niedosyt.

Reklamowe-24 maskotki reklamowe smok EUgeniusz

Bo, co dzieje się, gdy do agencji reklamowej trafia klient, zwabiony zwłaszcza unikalną ofertą, młodością i przebojowością pracowników, a także nowoczesnym i kreatywnym podejściem do autentycznych oczekiwań i potrzeb Klienta. I oświadcza, że interesują, go na przykład w postaci smoka. Oczywiście, konkretnego, narysowanego już uprzednio przez grafika, wymarzonego i zgodnego z wyobrażeniami Klienta. Na przykład takiego, jak

w postaci pluszowego znawcy Funduszy Europejskich. , bo o nim mowa, którego zdjęcia stanowią ilustrację tego artykułu, to nie „dzieło” nawet najlepszej agencji reklamowej, bo oryginalne i autorskie są nieosiągalne w żadnym, najbardziej nowatorskim i najnowszym katalogu.

Tym samym firma reklamowa przechodzi swoistą metamorfozę i z najnowocześniejszej, konstruktywnej agencji, przekształca się gabinet psychologiczny, którego jedynym celem jest przekonanie Klienta, by wybrał gotową propozycję z katalogu. To nic, że kształtem i wyglądem proponowana maskotka, „nieco” odbiega od pierwowzoru, jest w innym kolorze, nie ma charakterystycznych akcesoriów, a próba, by na przykład po dwóch latach zamówić takie same , z góry skazana jest na niepowodzenie.

Reklamowe-24 maskotki reklamowe smok EUgeniusz

Rezultatem tego typu działalności może być, albo przekonanie Klienta, albo alternatywa.

Przekonanie Klienta, to oczywiście szybkie zakończenie projektu, który, jak wspomniano, zupełnie odbiega od oczekiwań zleceniodawcy. Agencja reklamowa jest zapewne zadowolona, zwłaszcza jeśli otrzymała pieniądze za wykonaną „pracę”, a do swojego portfolio może dołączyć kolejną pozycję, choć tak naprawdę, najlepiej bez zdjęć. Wszak wynikiem takiego działania agencji reklamowej jest „produkt”, jaki można spotkać niemal „wszędzie”, przy którym można zapomnieć o unikalności, którego nie można i nie należy zapamiętać, co zaprzecza całej idei reklamy, promocji czy marketingu.

A zatem pozostaje tylko alternatywa, czyli autorsko projektowane i wykonywane

.

Bo agencja reklamowa, której zależy nie tylko na „załatwieniu” Klienta, ale na faktycznym budowaniu jego wizerunku (zapewne o tym wspomina w swoich materiałach auto promocyjnych), z pewnością posiada zaprzyjaźnioną firmę produkcyjną, której domeną jest produkcja tego typu gadżetów reklamowych, jak .

Efektów tego typu obsługi klientów, nie trzeba chyba szerzej omawiać, wystarczy „tylko” zauważyć, że Klienci mogą szczycić się czymś wyjątkowym, czymś co zostało wykonane specjalnie dla nich i coś, co nie tylko może, ale najczęściej wyróżnia ich na tle konkurencji. A i Klienci Klientów, którzy otrzymują z pewnością docenią i zauważą, że są naprawdę ważni.

Dane wpisu

Data
30 maja 2013

Autor
reklamowe-24

Kategoria

3 do wpisu “Maskotki reklamowe dla geniuszy, czyli smok EUgeniusz”


  1. chaussure ralph lauren napisał(a):

    Thank you for your article.Thanks Again. Awesome.

  2. cheap soccer jersey napisał(a):

    Great, thanks for sharing this blog.Thanks Again. Will read on…

  3. jersey PSG 2013 napisał(a):

    Once again another great entry. I actually have a few things to ask you, would be have some time to answer them?


0 Trackbacki/Pingbacki

  1. maillot de football 03 06 13

Zostaw odpowiedź