Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

O! Reklamowe-24

to niezbędny zbiór wiedzy i najnowszych informacji o artykułach reklamowych. Niniejszy portal stanowi autorską prezentację profesjonalnego, koneserskiego i fachowego portalu o konfekcyjnych artykułach reklamowych, o których nie znaleziono kompetentnego i kompleksowego opracowania wśród istniejących i dostępnych w sieci stron www.

Priorytetem przy tworzeniu portalu jest jego wysokiej jakości zawartość merytoryczna oraz fachowa dokumentacja informacyjna i fotograficzna. Autorzy strony zakładają, że takie założenia przy jej tworzeniu spowodują powstanie użytecznej i ciekawej strony zarówno dla przedstawicieli branży reklamowej, jak i osób otwartych na poznawanie nieznanych im dotychczas zagadnień.

Z założenia portal ma mieć charakter komercyjny, aby mógł się rozwijać w szerszej perspektywie czasowej. Niezbędne, równoważące poniesione nakłady finansowe środki pozyskiwane będą poprzez sprzedaż powierzchni reklamowej na portalu specjalizujących się w tego typu działalności firmom, jak i poprzez bezpośrednią prezentację swojej oferty agencjom i firmom reklamowym.

Z czasem, być może, portal stanie się również przystępną w formie i treści platformą informacyjną i promocyjną zainteresowanych firm. Opisywane i prezentowane na niniejszych łamach artykuły reklamowe stanowią obraz wieloletniego doświadczenia z działalności w środowisku marketingu, public relations, mediów i reklamy oraz uczestnictwa w planowaniu, projektowaniu i realizacji zarówno kompleksowych kampanii reklamowych, jak i unikalnych oraz jednostkowych produkcji.