Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

Stroje reklamowe porąbane, czyli bóbr z Bobrowej

Reklamowe-24 stroje reklamowe bóbr BobrowaStroje reklamowe

wykorzystywane są zarówno w kompleksowych, jedno tematycznych przedsięwzięciach marketingowych, jak i służą dłuższej, promocji i reprezentacji np. drużyn sportowych, instytucji, firm, samorządów lub szkół.

Oficjalne

stroje reklamowe,

czyli

ogromne maskotki firmowe, maskotki klubowe lub spotykane są często na różnych imprezach, uroczystościach lub zawodach.

Aby nie pisać o wydarzeniach „z pierwszych stron gazet”, na potrzeby tego artykułu opisującego stroje reklamowe, zajmiemy się zawodami, które dla większości osób są zagadkowe, oryginalne i dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, zupełnie nieznane.

Reklamowe-24 stroje reklamowe bóbr Bobrowa

Międzynarodowe Zawody Drwali organizowane, co roku w Bobrowej, tradycyjnie gromadzą pokaźną rzeszę zawodników, w międzynarodowym składzie. Wśród drużyn reprezentowane są , Słowacja, , , , i . Rywalizacja odbywa się przy udziale ogromnej liczby widzów. Całej imprezie towarzyszy oczywiście wiele atrakcji dla oglądających, m.in. rzut siekierą do tarczy, mistrzostwa w jedzeniu rogalików, pokaz monocyklistów z Chrzelic, zawody w grillowaniu, mistrzostwa w siłowaniu na ręce, przygotowane specjalnie dla dzieci gry i zabawy, koncerty zespołów muzycznych oraz okolicznościowe popisy różnych artystów.

Można zapytać, a gdzie tu

stroje reklamowe?

Oczywiście nie zapominamy, były reprezentowane w postaci przesympatycznego Bobra. Jeśli ktoś się jeszcze nie domyślił, to właśnie Bóbr jest oficjalną maskotką maskotką zawodów. Bóbr jest również oficjalną maskotką miejscowości , położonej w północno-wschodniej części województwa opolskiego w Gminie Rudniki.

Wracając do zawodów drwali okazuje się, że rozgrywane są ono nie tylko wieloetapowo, ale uczestnicy muszą się wykazać wszechstronną znajomością wielu technik i narzędzi przydatnych przy wyrębie drewna. Areną zmagań drwali jest pole zrębowe, a zmagania w zawodach otwiera konkurencja polegająca na obalaniu drzewa na cel.

Reklamowe-24 stroje reklamowe bóbr Bobrowa

Ponieważ zawody rozgrywane są w cyklu dwudniowym, po pierwszych konkurencjach, czyli ścince drzew, część zawodników odpada z dalszej rywalizacji i nie przystępuje do dalszych etapów.

Pozostałe, z pewnością równie emocjonujące konkurencje, to między innymi: przygotowanie pilarki do pracy, wymiana piły łańcuchowej, dokładność przerzynki; złożona przerzynka kłód, okrzesywanie.

Reklamowe-24 stroje reklamowe bóbr Bobrowa

Biorąc pod uwagę, że zawodom towarzyszy znaczne zainteresowanie, organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, w tym pełne temperamentu stroje reklamowe, główny cel zawodów, czyli propagowanie zasad bezpiecznej pracy w lesie w zakresie objętym konkurencjami ścinki drzew, oraz przerzynki i okrzesywania, z pewnością został osiągnięty.

2 do wpisu “Stroje reklamowe porąbane, czyli bóbr z Bobrowej”


  1. Shyam napisał(a):

    Dear friend. I truly just like your ptoisng and your current web page all in all! That write-up is really plainly composed and without difficulty understandable. Your WordPress style is awesome as well! Would be awesome to discover exactly where My partner and i are able obtain this. Please hold up the very good work. We all need much more this kind of website owners just like you on the web and much less spammers. Wonderful man!


1 Trackbacki/Pingbacki

  1. Maskotki reklamowe z ludzkimi cechami bóbr Bobrowniki - Reklamowe-24Reklamowe-24 21 07 13

Zostaw odpowiedź