Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

Stroje reklamowe pełne smaku, czyli pizza Palermo

Stroje reklamoweReklamowe-24 stroje reklamowe pizza Palermo

obecne w niezliczonych działaniach promocyjnych, wykorzystywane są również do reklamowania usług świadczonych przez restauracje, , , czyli . Duża konkurencja w branży, oraz pozytywna moda na poznawanie smaków nieznanych dotychczas Polakom, sprawiają, iż restauratorzy sięgają po różne środki przekazu, do rozreklamowania prowadzonej przez siebie kuchni i przekonania do jej oryginalności i unikalności. Trudno się, zatem dziwić, że wśród stosowanych zabiegów reklamowych, znaczące miejsce zajmują również kostiumy reklamowe, nazywane w naszych artykułach, jako stroje reklamowe.

Tradycyjnym miejscem wytwarzania, przyrządzania i konsumpcji pizzyrestauracje i lokale gastronomiczne, zwane pizzeriami.

Stroje reklamowe,

prezentujące jedną z nich, czyli Restaurację Palermo, stanowią dokumentację fotograficzną obecnego artykułu.

Reklamowe-24 stroje reklamowe pizza Palermo

Pizza to potrawa kuchni z Italii, szeroko rozpowszechniona na całym świecie, często uznawana za tzw. fast food, często rozprowadzana w systemie dostawy do konsumenta. Podstawowy rodzaj pizzy stanowi płaski placek z ciasta drożdżowego, z rozprowadzonym po całej jego powierzchni sosem pomidorowym, posypany tartym serem, najczęściej typu oraz ziołami, pieczony w bardzo mocno rozgrzanym piecu. Pizzę serwuje się na gorąco, lecz niewykluczone jest spożywanie jej również na zimno.

Reklamowe-24 stroje reklamowe pizza Palermo

Historię pizzy wywodzi się ze starożytnej Grecji od płaskich, smarowanych oliwą, posypywanych czosnkiem i ziołami chlebów.  Później trafiły do menu mieszkańców starożytnego Rzymu, a po sprowadzeniu do Europy pomidorów, które w XVII-to wiecznym Neapolu stały się podstawowym i stosowanym do dziś składnikiem pizzy, czyli sosem pomidorowym.

Najpopularniejszy i jednocześnie najbardziej podstawowy rodzaj pizzy stanowi tzw. margherita. Historycznie wywodzona, z roku 1889, z Neapolu, który odwiedziła królowa Włoch Małgorzata Sabaudzka. Miejscowy piekarz, niejaki Raffaele Esposito, na cześć królowej i jej małżonka przygotował specyficzną, nową potrawę, której składnikami oprócz ciasta były: , ser oraz , ułożone w trójkolorowe, narodowe barwy Italii.

Oryginalna pizza neapolitańska jest komponowana z miejscowych składników. Pomidory typu San Marzano, rosnące na południowych wulkanicznych zboczach Wezuwiusza, a ser z mleka krów wypasanych na bagnach Kampanii i LazioReklamowe-24 stroje reklamowe pizza PalermoCiasto wytwarzane z wysokoproteinowej mąki typu 0 lub 00 z użyciem neapolitańskich drożdży lub drożdży browarnianych, wyrabiane ręcznie lub z użyciem wolnoobrotowego miksera. Wyrośnięte ciasto, ostatecznie formowane tylko rękami, bez użycia wałka, nie może przekraczać 3mm grubości.  Pizza powinna być pieczona przez 60-90 sekund w temperaturze 485 °C w piecu opalanym drewnem dębowym. Po wypieczeniu powinna być chrupiąca, krucha i aromatyczna. Pizza neapolitańska ma status „gwarancji tradycyjnego specjału” we Włoszech, a od 2009 roku została zastrzeżona przez Komisję Europejską, jako wyrób tradycyjny.

Ponieważ istnieje wiele odmian pizzy z licznymi dodatkami, takimi jak , cebula, pomidory, , anchois, wędlina, owoce morza, firmy projektujące i produkujące stroje reklamowe, mogą stosować do podkreślania specyfiki restauracji różne aplikacje, a jednocześnie wraz z logiem i wiodącą kolorystyką kreować jeden model pizzy. Powodując, że stroje reklamowe stają się uniwersalnym i popularnym środkiem reklamowym.

1 Trackbacki/Pingbacki

  1. Maskotki klubowe, czyli smok z piłką Wisła Kraków - Reklamowe-24 17 08 12

Zostaw odpowiedź