Reklamowe-24

Reklamowe-24 niezastąpione kompendium wiedzy o artykułach reklamowych, stroje reklamowe, maskotki reklamowe, gadżety reklamowe, szaliki

Stroje reklamowe w biegu po władzę, czyli rak Raczkowski

Stroje Reklamowe-24 stroje reklamowe rak Raczkowski

zamawiane są nie tylko przez firmy na własne potrzeby i nie tylko na cele realizowane przez firmy zajmujące się marketingiem. Stroje stają się coraz popularniejsze w szkołach, na uczelniach, czy w klubach sportowych.

Ale to nie wszystkie dziedziny życia społecznego, do którego powoli przedostają się, i wcale nie tylnymi drzwiami, stroje .  Korzystając z okazji, że premier polskiego rządu, po raz kolejny z mównicy sejmowej, apelował o zaufanie, naturalnie przypomniały się ostatnie wybory parlamentarne. Czy ktoś uwierzył w kolejne wizje lidera Platformy Obywatelskiej?

Reklamowe-24 stroje reklamowe rak RaczkowskiNie wiadomo, zresztą to kwestia poziomu intelektualnego i sumienia. Nie wnikając dalej w tzw. drugie expose, wydaje się, że jednoznacznie podsumowały to dzisiaj niebiosa. I budowlę zwaną stadionem, którą najczęściej wykorzystuje się, jako salę koncertową, zamieniły dziś w basen o wymiarach znacznie przekraczających, te przynależne igrzyskom olimpijskim.

Reklamowe-24 stroje reklamowe rak Raczkowski

Ale wracając do polityki, należy zauważyć, że w trakcie ostatniej kampanii wyborczej, przed wyborami do polskiego Sejmu, niektórzy kandydaci na parlamentarzystów, zaczęli odchodzić od „sprawdzonych” działań kampanijno – promocyjnych. W czasach, gdy tradycyjne „wicie, rozumicie, musicie, towarzyszu, partia w was wierzy” nie trafia do wszystkich, gdy „klapa, rąsia, buźka, goździk”, chciałoby się zaśpiewać to za mało, by wyborców radowało. Trudno się dziwić, skoro do wielkiej polityki aspiruje coraz więcej osób, które polityczne wzorce marketingowe czerpią ze sprawdzonych rozwiązań stosowanych w innych, tak zwanych rozwiniętych demokracjach. Do zaprezentowania wyborców swego programu i osoby, nie wystarczają też bilbordy, ulotki, listy, czy spotkania z wyborcami, w stylu przemówienie kandydata i mniej lub bardziej sensowne pytania zgromadzonej publiczności.

Dlatego coraz częściej w kampanii wyborczej można spotkać nie tylko stroje , ale również .

Należy obiektywnie zauważyć, że

stroje

wykorzystywane są przez posłów i kandydatów na posłów z różnych partii politycznych. W posiadanych przez -24 archiwach fotograficznych, można znaleźć stroje Polskiego Stronnictwa Ludowego, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Platformy Obywatelskiej.

Reklamowe-24 stroje reklamowe rak Raczkowski

Aby artykuł o roli, jaką stroje odgrywają we współczesnej polityce nie pozostał, bez tradycyjnej oprawy fotograficznej. Nie kierując się wyłącznie piątkowym wystąpieniem lidera PO, ale interesującym kalamburem, który wiąże się nie tylko z nazwiskiem byłego i obecnego posła, ale i z formami, jakie przybierają stroje . Bo POosła Raczkowskiego najlepiej reprezentują oczywiście w postaci raka. A jak zdobyć miejsce w Sejmie pokazują , w filmie pod jakże znamiennymmw domyśle tytułem:

1 do wpisu “Stroje reklamowe w biegu po władzę, czyli rak Raczkowski”


  1. Alexandr napisał(a):

    I just wanted to thank you yet again for the azaimng blog you have produced here. It’s full of useful tips for those who are genuinely interested in this specific subject, especially this very post. You’re really all azaimngly sweet along with thoughtful of others plus reading your website posts is a good delight with me. And that of a generous present! Jeff and I will certainly have enjoyment making use of your ideas in what we should do in a few weeks. Our collection of ideas is a distance long and simply put tips might be put to great use.Zostaw odpowiedź